essays reviewsآیا تاکنون به استخدام یک طراح داخلی فکر کرده‌اید؟ شاید در ذهنتان در مورد فرایند کار با یک طراح سئوالاتی داشته باشید، اینکه طراحان داخلی دقیقا چه می‌کنند؟ شاید تصویر رایج از یک طراح داخلی کسی باشد که پارچه‌های رنگارنگ شیک و یا نمونه‌های پارکت را با خود حمل می‌کند اما واقعیت این است که این تنها بخشی از وظایف طراحان است. در بسیاری از کشورهای دنیا و به طور مثال در آمریکا طراحان داخلی به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و برخی از آنها دارای گواهینامه‌هایی برای انجام پروژه‌های ساخت و ساز و حتی افزایش استانداردهای ساختمان هستند. در ادامه شما با آنچه که طراحان می‌خواهند از آنها بدانید بیشتر آشنا می‌شوید.

  1. از ارجاع دادن کارهای کوچک نترسید!

طراحان می‌توانند تمام یک خانه را تغییر دهند  و یا حتی یک اتاق کوچک، و این کاملا بستگی به بودجه شما دارد. درست است که طراحان غالبا سراغ کارهای بزرگ می‌روند اما از سوی دیگر کارهای کوچک هم برایشان جذابیت دارد. بنابراین اگر قصد تغییر یک اتاق خواب را دارید و یا حتی قصد دارید به انباریتان به شکل دیگری نگاه کنید می‌توانید سراغ طراحان داخلی بروید. بنابراین شما می‌توانید برای تمام امور دکوراسیون داخلی‌تان با تیم طراحی داخلی دکورتو مشورت کنید.

  1. طراحان داخلی از ابتدا تا انتهای کار کنار شما هستند

طراحان داخلی می‌توانند از ابتدا تا انتهای کار در کنار شما باشند. یک طراح داخلی واجد شرایط می‌تواند بر تیم کارگری نظارت کند، در مورد تغییر دیوارهای داخلی نظر دهد، یک آشپزخانه را مجهز کند و یا حمام را بازسازی کند، حتی اگر بخواهید دسترسی آسانی برای ویلچر را در خانه فراهم کنید می‌توانید روی آنها حساب کنید. البته که در کنار این‌ها، طراحان می‌توانند در مورد رنگ مبلمان، پارچه‌ها و دیوارها هم نظر بدهند؛ تغییراتی که مانند انتخاب جواهرات مناسب قبل از رفتن به مهمانی ضروری هستند. تیم طراحی داخلی دکورتو نیز تعهد دارد تا شما را در تمام مراحل انجام پروژه یاری کند.

  1. دست طراح را باز بگذارید

طراحان دوست دارند که با بینش شما کار را پیش ببرند و حتی دید شما را توسعه دهند اما نباید از یک طراح حرفه‌ای انتظار داشته باشید که تنها مجری ایده‌های شما باشد. طراحان باید در ابتدا به نیاز شما خوب گوش دهند و بعد از آن طرحی که کاملا مناسب فضای شماست را ارائه دهند. طراحان باید با طیفی وسیعی از استایل‌ها کار کنند و همواره سراغ ایده‌های جدید بروند. طراحان داخلی با پیش زمینه‌های ذهنی و تفکرات قالبی سر کارهایشان نمی‌روند در عوض آنها کمک می‌کنند تا پتانسیلی که در دیدگاه مشتری وجود دارد به بهترین شکل برآورده شود.

  1. مدارک طراح را بررسی کنید

طراحان از طریق گذراندن دوره‌های تحصیلاتی و آموزش‌های مداوم در رشته خود متخصص می‌شوند بنابراین بررسی مدارک آنها می‌تواند برای شما راهگشا باشد. در ضمن پیگیری این مطلب که آیا آنها در زمینه تحصیلاتی خود مشغول به کار هستند یا خیر می‌تواند یکی از نکات کلیدی برای آغاز به کار باشد. تیم طراحی دکورتو دارای مدارک دانشگاهی از بهترین دانشگاه‌های کشور و سوابق کاری حرفه‌ای است که بر اساس آنها می‌توانید با خیال راحت کارتان را به آنها بسپرید.

  1. چرا طراحان داخلی قیمت‌ها را در شبکه‌های اجتماعی اعلام نمی‌کنند؟

طراحان داخلی نمی‌توانند تمام منابع و قیمت‌های خود را رسانه‌ای کنند. اگر تا به حال از طراحی در مورد یک محصول در شبکه‌های اجتماعی سئوال پرسیدید و پاسخ خود را دریافت نکردید بهتر است بدانید که دست آنها تا حدودی در این موارد بسته است. تعداد زیادی از فروشندگان به دلیل تغییرات مداوم قیمت‌ها اجازه نمی‌دهند تا لیست قیمت‌هایشان انتشار یابد و از سوی دیگر برخی از مشتریان هم دوست ندارند میزان هزینه‌ای که برای دکوراسیون خود کردند را در جایی بازگو کنند و این دو دلیل سبب می‌شود تا دست طراحان در انتشار تمام قیمت‌ها و منابع بسته‌تر باشد بنابراین در این مورد خوب است که آنها را درک کنیم. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در این موارد با دفتر دکورتو تماس بگیرید.

  1. برای یک طراح فاصله معنا ندارد

ما ممکن است بتوانیم از شهر دیگری هم برایتان کار کنیم. ممکن است از کارهای طراحی در یک شهر و حتی کشور متفاوتی خوشتان بیاید اما فاصله مکانی مانع از شروع به ارتباط گیری با آن فرد شود. اما نکته مهم این است که ممکن است این کار از طریق راه دور هم امکان پذیر باشد. برخی از طراحان دوست دارند که برای کارها سفر کنند و برخی دیگر هم با گرفتن اطلاعاتی از شما به راحتی می‌توانند بر فاصله‌ها غلبه کنند. بنابراین اگر از کاری خوشتان آمده حتما با ما ارتباط بگیرید شاید نتیجه فراتر از زمان و مکان ایده آل باشد.

  1. با تکنولوژی‌های جدید تغییرات را قبل از شروع به کار ببینید

طراحان می‌توانند از جدیدترین تکنولوژی‌های روز برای ایجاد فضاهای جدید استفاده کنند. استفاده از اتوکد و دیگر ابزارهای فضاسازی به طراحان داخلی و مشتریانشان اطمینان خاطر بیشتری می‌دهد. در حقیقت آنها با استفاده از دانش تخصصی در زمینه تکنولوژی‌های جدید می‌توانند فضای شما را به شکلی کاملا واقع گرایانه به تصویر بکشند و دید بصری از تغییراتی که قرار است برای فضای شما رخ دهد را برایتان رقم بزنند. در تیم طراحی دکورتو شما پیش از اعمال هر گرونه تغییری خود را در محیط می‌بینید و بعد از تایید کار تازه آغاز می‌شود.

  1. در زمینه قوانین هم می‌توانید از طراحان کمک بگیرید

طراحان داخلی که گواهینامه‌های معتبر دارند استانداردهای ایمنی و کدهای ساختمانی را می‌دانند، بنابراین اگر در زمینه قوانین ساختمانی هم دچار مشکل شدید می‌توانید از تیم طراحی دکورتو کمک بگیرید.

[twentytwenty]

[/twentytwenty]

[su_button url=”http://www.decoreto.com/shop/” style=”flat” background=”#61b43b” center=”yes” radius=”round” icon=”icon: external-link”]در فروشگاه دکورتو می توانید جدید ترین محصولات دکوراسیون داخلی را پیدا کنید[/su_button]

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن