مأموریت ما:

گروه دکورتو برای ارایه‌ خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود در حوزه طراحی داخلی و فروش انواع مبلمان و کالای معماری داخلی به صورت تمام وقت در خدمت شما کاربران عزیز است. تیم متخصصان دکورتو با همکاری تامین کنندگان بنام بازار در حرکتی نوین با شراکت گروه «سیداک» (Sayduck) فنلاند قابلیت AR  ( واقعیت افزوده) را برای فروش مبلمان داخلی به کار گرفته است. با استفاده از این امکان جدید شما می‌توانید مبلمان و هر محصول دیگری را به صورت کاملا طبیعی در منزل یا محیط کار مشاهده کنید. دقت در خرید، انتخاب آگاهانه و افزایش اطلاعات در مورد اشکال ظاهری و ابعاد محصولات از دیگر مزایایی است که شما می‌توانید با ما به آسانی تجربه کنید.  

نگرش مشتری‌ مدار حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان دکورتو بوده است.

چشم انداز :

ارایه‌ی خدمات فروش انواع مبلمان مدرن، از بهترین برند های ایرانی توسط دکورتو با کمک بروزترین تکنیک های فروش در سطح کشور به صورت خرده فروشی و عمده فروشی چشم اندازه کلی مجموعه است.

برای بهترین تجربه از sayduck شما نیاز به گوشی iphone 6s به بالا یا ipad pro دارید.