سؤالات متداول

Accordion Panel

در حال حاضر دکورتو این فضاها را طراحی می‌کند:

سالن پذیرایی

سالن نهارخوری

فضاهای نشیمن

فضای ورودی (کفش کن)

اتاق خواب ها ( کودکان، مستر و میهمان)

هوم آفیس ها ( اتاق کار در خانه)

اتاق نوزاد

سرویس دستشویی

سرویس حمام

آشپزخانه ها

دفاتر اداری و اتاق جلسات

 

لازم به ذکر است در حال حاضر دکورتو طراحی این فضا ها را نمیپذیرد:

مراکز تجاری و مغازه ها

فضاهای روف گاردن و فضاهای باز مانند تراس و بالکن

دکورتو چطور فضا های من را از راه دور طراحی می‌کند؟

شما به ما 8 عکس با تلفن همراهتان میفرستید ( تصاویر معمولی که با این شرایط گرفته شده باشد). ما آن تصاویر را به نقشه سه بعدی تبدیل کرده و روی آن بر اساس بودجه و تست سلیقه شناسی شما دکورتو طراحی شما را ارسال می‌کند.پس از آن شما میتوانید تغییرات دلخواهتان را روی مبلمان طرح و نحوه چیدمان، بوسیله سامانه طراحی سه بعدی آنلاین دکورتو انجام دهید تا به طرح دلخواهتان برسید.

چقدر زمان می‌برد تا پروژه من طراحی شود؟

پس از خرید پکیج، شما تست سبک شناسی را انجام میدهید و شرایط پروژه را به همراه چند عکس و ارسال اطلاعات مورد نظر برای ما شرح می‌دهید. پس از پایان قدم های ذکر شده، تیم ما طراحی 2 آلترناتیو برای پروژه شما را آغاز میکند. زمان مورد نیاز برای یک پروژه معمولی با توجه به پکیج خریداری شده متفاوت است، ولی این زمان بین 2 تا 8 روز کاری می‌باشد.

آیا من میتوانم با طراحان صحبت کنم؟

فارغ از پکیجی که خریداری نموده اید، شما طرح خود را به مجموعه ای از طراحان تراز اول دکورتو سپرده اید و می‌توانید روح طرحتان به ما بازخورد دهید و ما تغییرات را روی طرح اعمال میکنیم. برای پکیج نقره ای شما میتوانید از طریق صفحه پیشخوان شخصی خود در سایت با طراحان در تماس باشید. در پکیج طلایی، پلاتین و ویژه شما بوسیله تلفن و پنل بصورت ترکیبی میتوانید با طراحان در تماس باشید.

چه پکیجی برای من مناسب است؟

تمام طرح‌های ارسال شده از دکورتو، بر اساس سلیقه شما و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید، طراحی و ارسال می‌شوند. تفاوت پکیج ها در میزان تجربه طراحان و زمانی است که روی پروژه شما صرف میگردد. برای اطلاع از طراحان و نحوه طراحی آنها به این صفحه مراجعه بفرمایید.

مبنای قیمت گذاری طراحی در دکورتو به چه صورت هست؟

تمام طرح‌های ارسال شده از دکورتو، بر اساس سلیقه شما و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید، طراحی و ارسال می‌شوند. تفاوت پکیج ها در میزان تجربه طراحان و زمانی است که روی پروژه شما صرف میگردد. برای اطلاع از طراحان و نحوه طراحی آنها به این صفحه مراجعه بفرمایید.

 

میتونم طرحم رو با لوازمی که همین الان دارم دریافت کنم؟

طراحان ما میتوانند بدون هزینه اضافه از میان کاتالوگ محصولات لیست شده سایت، مبلمان مشابه مبلمان کنونی شما را در طرحتان بگنجانند. در هر حال، اگر درخواست طراحی با دقیقا همان مبلمان و وسایل را دارید، ما میتوانیم آن محصول را عینا برایتان مدلسازی سه بعدی کنیم، هزینه این کار برای هر محصول 100 هزار تومان است.

دکورتو چه برند هایی را در طراحی استفاده میکند؟

ما در دکورتو مجموعه ای از برترین و شناخته شده‌ترین برند های محصولات دکوراسیونی در سراسر ایران را در طراحی مورد استفاده قرار می‌دهیم تا با تمامی شرایط بودجه و طرح شما سازگاری کامل داشته باشیم. در این خصوص در اینجا بیشتر بدانید.

خانه من در حال ساخته شدن است و هنوز مراحل ساخت پایان نپذیرفته، آیا دکورتو میتواند برای طراحی داخلی این فضا به من کمک کند؟

دکورتو مجموعه ای از طراحان خلاق و با سابقه کشور است. هسته اصلی این مجموعه را معماران تشکیل داده اند. ما برای طراحی به صورت سنتی با نقشه و مدارک مهندسی کار می‌کردیم و در حال حاضر با به خدمت گرفتن تکنولوژی می‌توانیم بدون آن نقشه ها هم فضای شما را به نقشه سه بعدی تبدیل کنیم. پس شما حتما با داشتن نقشه و ارسال آن به جای تصاویر، میتوانید از خدمات طراحی این گروه استفاده نمایید.

آیا دکورتو برای بازسازی آینده و تغییرات عمده طرح مانند بازسازی کلی و تغییر دیوار ها به ما کمک کند؟

دکورتو با راسال تنها تصاویر میتواند به شما طرح سه بعدی بدهد، کاری که بیشتر غریب به اتفاق متخصصان این حوزه غیر قابل انجام است. پس حتما قادر خواهد بود به جای تنها چیدمان، طراحی کامل برای بازسازی هم بدهد. شما میتوانید از بخش VIP برای ثبت این درخواست و آغاز پروسه طراحی استفاده بنمایید.

آیا در طرح های دکورتو پیشنهاد تغییر جنس دیوار و کف هم می‌توانم داشته باشم؟

کی از قابلیت های منحصر به فرد سیستم طراحی آنلاین دکورتو، امکان تغییر رنگ و جنس کف و دیوار است. شما به راحتی و با کلیک روی سطوحی که در طرح شما این قابلیت برای آن در نظر گرفته شده، میتوانید رنگ و یا جنس آن را تغییر داده و از قدرت رنگ ها برای تغییرات بزرگ در محل زندگی/کار خود بهره‌مند شوید.

آیا امکان تغییر مدل پنجره ها و پرده در طرح ها وجود دارد؟

مجموعه ما بطور فشرده بر روه افزودن این قابلیت در حال کار است، اما در حال حاضر تغییر این آیتم ها در طرح امکانپذیر نیست.

آیا برای خرید از دکورتو باید هزینه حمل پرداخت کنم؟

دکورتو برای کالاهای بالای 100 هزار تومن ارسال رایگان دارد و برای کالاهای با قیمت پایین‌تر براساس وزن محصول، در هنگام ایجاد پیش فاکتور هزینه ارسال را محاسبه و اعلام می‌کند.

آیا امکان ارجاع کالا برای کالاهای معیوب در دکورتو وجود داره؟

کالاهای خریداری شده قبل از ارسال،توسط تیم دکورتو کاملا چک می‌شود. در صورت وجود هرگونه ایراد فیزیکی یا کارکردی در زمان تحویل می‌توانید کالا را ارجاع دهید.

هزینه ارجاع اگر همان روز تحویل تیم دکورتو شود، رایگان است و در صورت نیاز به ارجاع در روزهای بعد تا 1 هفته 10 درصد از قیمت کالا برای ارجاع از خریدار دریافت می‌گردد.